Obserwatorzy

wtorek, 30 czerwca 2009

Jak rozpoznać OPĘTANIE przez DIABŁA? I jak rozpoznać opętanie chrześcijańskie?
Wyjaśnia egzorcysta Ks. Andrzej Grefkowicz: "Opętanie najłatwiej rozpoznać po awersji do wszelkiego rodzaju sacrum. Szatan nienawidzi Boga, Jezusa, Maryi, Pisma Świętego. Zdarza się, że człowiek, którym włada demon, nie może wejść do kościoła. Gdy przekracza próg świątyni poci się, traci przytomność, ma ataki duszności, napady lęku".
A jak rozpoznać opętanie chrześcijańskie? Opętany delikwent wszędzie szuka Żydów - zawziętych wrogów katolickiego narodu polskiego, jednocześnie nie zauważa, że codziennie modli się do... Żydów - Jezusa i Maryi, apostołów i świętych; codziennie słucha "katolickiego głosu" w swoim domu, czyli Radia Maryja, i ogląda telewizję "Trwam". A kiedy ze zwykłej ciekawości zobaczy gdzieś w diabelskiej telewizji, na innym "grzesznym kanale", nagą piękność dostaje ataków duszności, drżą mu ręce, poci się, a nawet traci przytomność. Widzi w niej bowiem... DIABŁA, któremu z największa rozkoszą dałby się przelecieć! Opętanie pogłębia się i dotąd dobry i prawy chrześcijanin zamienia się w grzesznego onanistę, masturbującego się przy każdej, nadarzającej się tylko okazji. Ale potem idzie skruszony do spowiedzi i wyznaje swoje winy, wkrótce ponownie spogląda pożądliwym, diabelskim okiem na ponętne parafianki skupione w tym samym kościele;) Diabeł zawsze w nim zwycięża! Diable jesteś niemożliwy!

Znowu Cejrowski - naczelny katol-ik III RP

Jak donosi "Dziennik"

Przeciwnicy występu Madonny w święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny wybierają się na krucjatę. Dokładnie - "krucjatę różańcową w intencji wynagradzającej zniewagę Matki Boskiej". Rozpoczną ją za kilka dni w kościele. Do protestujących dołączył też Wojciech Cejrowski.

Protestujący zrzeszeni w Komitetcie Obrony Wiary i Tradycji Narodowych "Pro Polonia" zwrócili się o poparcie tego pomysłu do najważniejszych osób w polskim kościele - metropolity warszawskiego arcybiskupa Kazimierza Nycza, przewodniczącego Episkopatu arcybiskupa Józefa Michalika oraz kapelana wojska i policji - biskupa Tadeusza Płoskiego.

Jednocześnie zapowiadają, że na początku lipca w kościele sióstr wizytek w Warszawieodbędzie się msza rozpoczynająca "krucjatę różańcową w intencji wynagradzającej zniewagę Matki Boskiej".

Do przeciwników koncertu dołączył też Wojciech Cejrowski. Zawzięcie wojujący z gejami podróżnik pisze na swojej stronie: "Madonna znaczy to samo, co Notre Dame, Our Lady czy Nasza Pani czyli Matka Boża. Znaczy to samo, co Częstochowska Pani - Czarna Madonna!!! Oznacza bardzo konkretną osobę, która jest Matką naszego Zbawiciela i naszą własną. Która jest Królową Nieba i Ziemi".

Jednocześnie Cejrowski zaznacza, że nie jest przeciwnikiem samego koncertu Madonny w Polsce, ale organizowania go w tym terminie. "Matka Boska Królowa Polski jest symbolicznie istotna i powinna być uszanowana. (...) Przynajmniej na tyle, na ile szanujemy orła, flagę i Mickiewicza. Nie podobałoby nam się oglądać zespołu The Eagles w gaciach z orłem w koronie, prawda?" - prowokacyjnie pyta Cejrowski i zachęca do podpisywania petycji przeciw koncertowi.

Mohery w SKOKU nie płacą!
Dziś dowiedziałem się ze źródła, tj. od pracownika SKOK-u, że słuchacze Radia Maryja są zwolenieni od... opłat za przelewy (tak!). W ten oto sposób rodzi się KLEROKRACJA. Najwidoczniej partia braci i Ziobry (PiS) "niskie" interesy ekonomiczne poświęca dla celów wyższych, tj. politycznych.