Obserwatorzy

wtorek, 26 maja 2009

Znowu o Cejrowskim - z sieci... "A my mamy obowiązek wytykać ich palcami, jeżeli to im uratuje duszę wieczną przed potępieniem".

"Wojciech Cejrowski, który ma w TVN Style autorski program, został zaatakowany przez organizację Kampania Przeciw Homofobii. Jej działacze domagają się od Piotra Waltera zwolnienia Cejrowskiego za jego kontrowersyjne wypowiedzi pod adresem gejów.

- 24 marca 2009 r. w auli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie odbył się wykład Wojciecha Cejrowskiego, który stwierdził, że "gejów należy wytykać palcami, bo budzą obrzydzenie". Zgodnie z relacją "Dziennika Wschodniego" Cejrowski powiedział: "Chodzi o stałe i uporczywe potępianie grzechu sodomskiego, którego oni się dopuszczają. U zdrowego mężczyzny pederasta wzbudza obrzydzenie. Ale także obrzydzenie w oczach Boga. A my mamy obowiązek wytykać ich palcami, jeżeli to im uratuje duszę wieczną przed potępieniem" - pisze w liście do prezesa TVN prezes KPH".

Cejrowski ma na myśli oczywiście Boga, który tak jak on sam radzi sobie bez kobiet i... chłopców. Żydowskiego Boga - Jahwe, Jezusa... Mój Bóg  nie ma z tym żadnego problemu! Archetyp Jahwe najwidoczniej źle wpływa na samego Cejrowskiego, bo tak jak i jego bóg on też żyje bez kobiety... wiadomo, co dzieje się z mężczyzną jak mu sperma na palmę bije - nawet wyprawa do dżungli nie wystarczy!